Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Lokal użytkowy Białystok Skorupska

Cena całkowita: 2 850 000 PLN
Cena za m2: 1 451,12 PLN / m2
1 964,00 m2
Typ transakcji: Sprzedaż Stan
Powierzchnia działki Ilość pokoi
Powierzchnia 1964 m2 Piętro 3
Rok budowy Udogodnienia
Forma własności Rynek
Strony świata Typ budynku
Sprzęt rtv/agd Rodzaj ogrzewania
Media Gaz, Prąd Zabezpieczenia
Numer z biura 1251
Superoferta

Opis nieruchomości


Białystok, budynek biurowy, 1964 m2, sprzedam, 2 850 000 zł, netto.
WGN Nieruchomości Głogów
Na sprzedaż powierzchnie biurowe 2 km od centrum miasta.
Oferowaną nieruchomość stanowi działka o powierzchni 3363 m2 oraz budynek biurowo-techniczny zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Skorupskiej 17.
Działka ma nieregularny kształt i jest zabudowana wolnostojącym budynkiem biurowo-technicznym oraz budynkiem niemieszkalnym (trafostacja posadowiona przez Zakład Energetyczny), który nie podlega sprzedaży. W zachodnim narożniku działki zlokalizowany jest blaszany garaż.
Nieruchomość ogrodzona jest ogrodzeniem wykonanym z siatki stalowej. Teren nieruchomości jest w dużej mierze utwardzony płytami betonowymi, częściowo utwardzony kostką, częściowo pokryty zielenią urządzoną. Budynek biurowo-techniczny jest obiektem o powierzchni 1964 m2, wolnostojącym, o czterech kondygnacjach naziemnych, podpiwniczony (1 kondygnacja podziemna). Ponadto budynek posiada oddzielna wejścia do garaży (4 szt.) i magazynu znajdujących się na poziomie parteru. Bramy wjazdowe opatrzone w drzwi stalowe, wjazd od strony podwórza.
Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Skorupskiej, w centralnej części Białegostoku, niespełna 2 km na wschód od centrum miasta. Budynek zlokalizowany jest ok. 50 m od skrzyżowania z ul. Piasta, która jest jedną z głównych arterii w tej części miasta, i stanowi łącznik pomiędzy centrum miasta a obwodnicą Białegostoku.
Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się ok. 200 m od przedmiotowej nieruchomości, przy ul. Piasta. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa.
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
- powierzchnia łączna 615,57 m2 w budynku na zasadzie użytkowania,
- powierzchnia łączna 319,24 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu.
Teren przedmiotowej nieruchomości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego osiedla Bojary w Białymstoku. Zgodnie z ww. planem przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest głownie w strefie oznaczonej, jako 4.2U,MN - pod zabudowę usługową z dopuszczeniem przekształcenia na teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z urządzeniami towarzyszącymi, parkingami, dojazdami i zielenią urządzoną a częściowo (wąski pas wzdłuż ulicy) KD-6Z - ul. Skorupska.
AGENT PROWADZĄCY OFERTĘ:
Ewa Rybczyńska
Tel.: 724 359 317
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl
WGN Głogów, ul.Garncarska 22
www.glogow.wgn.pl
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Ewa Rybczyńska

tel: 724 359 317 (0 - 0)
E-mail: e.rybczynska@wgn.pl Gadu: 0
Skype: 0


Squadra EME sp. z o.o.
www: http://glogowwgn.notka24.pl/
Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka

Wyrażam zgodę na kontakt pośredników

Mapa dojazdu:
Ogłoszenia podobne:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
1.0901s 1.18MB