Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Lokal użytkowy Katowice

Cena całkowita: 6 500 000 PLN
Cena za m2: 501,47 PLN / m2
12 962,00 m2
Typ transakcji: Sprzedaż Stan
Powierzchnia działki Ilość pokoi
Powierzchnia 12962 m2 Piętro
Rok budowy Udogodnienia
Forma własności Rynek
Strony świata Typ budynku
Sprzęt rtv/agd Rodzaj ogrzewania Miejskie
Media Zabezpieczenia
Numer z biura MEH-HS-1399
Superoferta

Opis nieruchomościPRODUKCJA-USŁUGI-MAGAZYNYSzanowni Państwo oferujemy na sprzedaż położoną w doskonałej lokalizacji w Katowicach nieruchomość gruntową o powierzchni 12 962m2, zabudowaną kompleksem budynków biurowo-magazynowych z zapleczem socjalnym, budynkiem stacji paliw, budynkami ochrony
o łącznej powierzchni 2 823,79m2.


Nieruchomość składa się z dwóch hal, budynku biurowo-socjalnego, szeregu garaż blaszanych, jednostanowiskowej stacji paliw, małego wolnostojącego budynku biurowego.


OPIS BUDYNKÓW :

Budynek socjalno-biurowy o powierzchni 320,31m2, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, murowany. Okna PCV z żaluzjami zewnętrznymi antywłamaniowymi. Na parterze znajdują się pomieszczenia dla pracowników i biura (szatnia, toaleta, prysznic). Na piętrze powierzchnia biurowa o powierzchni 163,53m2 - 5 biur, aneks kuchenny, toaleta, salka konferencyjna.

Hala nr 1 - powierzchnia użytkowa - 1 282,77m2, składająca się z czterech hal z wjazdami z poziomu zero, możliwość wjazdu Tira do środka, wysokość od 5-6m. Na hali znajdują się pomieszczenia warsztatowe, toaleta, jadalnia. Każda hala jest odrębna lub można je połączyć ze sobą. Na jednej z części znajduje się podnośnik do naprawy samochodów - kanały redukcyjne, odpływy na oleje. Hala ogrzewana, doświetlona lekko światłem dziennym.

Hala nr 2 - powierzchnia użytkowa - 1 173,65m2, składająca się z czterech hal z wjazdami z poziomu zero, możliwość wjazdu Tira do środka, wysokość od 5-6m. Na hali znajdują się pomieszczenia warsztatowe, toaleta, jadalnia, na pietrze salka konferencyjna. Każda hala jest odrębna lub można je połączyć ze sobą. Na jednej części hala przystosowana do naprawy samochodów ciężarowych. Hala ogrzewana, murowana, doświetlona światłem dziennym.

Pozostałe budynki: mały budynek biurowy o powierzchni 33,57m2 ( ogrzewany, aneks, toaleta), budynek stacji paliw o pow. 5,29m2, dwa budynki ochrony o łącznej powierzchni około 18m2, garaże blaszane o powierzchni około 100m2.

Kształt działki regularny, zbliżony do kwadratu, teren utwardzony betonowymi pełnymi płytami ażurowymi, trylinkami oraz częściowo asfaltowane. Nieruchomość w całości ogrodzona płotem z blachy trapezowej, wjazd na obiekt przez elektryczny szlaban, teren oświetlony.

Media - kanalizacja miejska, ogrzewanie miejskie z ZEC-u, wodociągowa, energia elektryczna.

Z wypisu z rejestru gruntów działka oznaczona jest Ba - tereny przemysłowe. Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Katowice w sprawie uchwalenia " Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania miasta Katowice - II edycja - przedmiotowa nieruchomość leży na obszarze oznaczonym symbolem : U.20/Zu - obszar zabudowy usługowej i obszaru zieleni rekreacyjnej.
Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z droga krajową S86 oraz Autostradą A4, szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Blisko centrum miasta Katowic.

Cena - 6 500 000zł + Vat do negocjacji

BAZA TRANSPORTOWA-MAGAZYNY-STACJA NAPRAWY SAMOCHODÓW

::KONTAKT DO AGENTA
Agata Piwowarska-Jesionka
533311149
agata@demehlem.nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka de Mehlem (licencja nr: 19796)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Agata Piwowarska-Jesionka

tel: 533311149 (0 - 0)
E-mail: agata@demehlem.nieruchomosci.pl Gadu: 0
Skype: 0


de Mehlem Nieruchomości
www: http://de-mehlem-nieruchomosci.notka24.pl/

Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka

Wyrażam zgodę na kontakt pośredników

Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.8182s 0.98MB