Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Lokal użytkowy Pyskowice

Cena całkowita: 69 000 PLN
Cena za m2: 15,33 PLN / m2
4 500,00 m2
Typ transakcji: Wynajem Stan
Powierzchnia działki Ilość pokoi
Powierzchnia 4500 m2 Piętro
Rok budowy Udogodnienia
Forma własności Rynek
Strony świata Typ budynku
Sprzęt rtv/agd Rodzaj ogrzewania
Media Zabezpieczenia
Numer z biura MEH-HW-1434
Superoferta

Opis nieruchomościPRODUKCJA-MAGAZYN-MOC PRĄDU 1MW-WOLNA OD ZARAZ
Szanowni Państwo
Oferujemy do wynajęcia WOLNOSTOJĄCĄ halę produkcyjno-magazynową - zakład produkcyjny - o powierzchni całkowitej obiektu około 4.500 m2, powierzchnia użytkowa hali 3864 m2, hala dwunawowa o wymiarach 105,0 x 36,8m ( część produkcyjno-magazynowa składa się z dwóch hal przedzielone murem ogniotrwałym), hala ocieplona, czysta elewacja. Wysokość hali 7,20 m, gęste oświetlenie lamp na hali, alarm, rozprowadzenie elektryczne na hali - w budynku transformator o mocy 1MW. Nowe okna szczelne na hali - bardzo dobre doświetlenie dzienne. Hala posiada rampę rozładunkową i 3 doki załadowcze, plus jedna dodatkowa brama- możliwość uzyskania większej możliwości rozładunku. Posadzka nie pylna - w niektórych miejscach uszkodzona. Hala OGRZEWANA jak również pomieszczenia biurowe i socjalne - ogrzewanie z PEC-u. Samodzielna portiernia przy wjeździe, brama wjazdowa zamykana plus nowoczesny szlaban. Hala murowana, ściany od środka w niektórych miejscach pomalowane lakierem ( lamperia ) do przemalowania. Swobodna aranżacja hali.
Powierzchnia socjalna na parterze około 400 m2 - bezpośredni wejście do pomieszczeń z hali - prysznice, toalety szatnie - damskie i męskie osobno. Wejście do pomieszczeń socjalnych bezpośrednio z dziedzińca- cykl przebierania z pominięciem przejścia przez hale ( na hale wchodzą pracownicy w strojach służbowych). Możliwość zmniejszenia powierzchni socjalnej na magazyny.
Powierzchnia biurowa na piętrze około 300m2. Rozprowadzona infrastruktura teleinformatyczna, ogrzewanie, szczelne okna. Do biur osobne z zewnątrz wejście ( nie przez hale ) i wejście bezpośrednio na hale. Na korytarzu z pomieszczeń biurowych możliwość wybicia luxferów i wsadzenia okien aby uzyskać podglądu na hale.

Obiekt położony na działce zagospodarowanej, ogrodzonej o powierzchni około 1,2 ha, dodatkowo przed działką szeroki podjazd drogą asfaltowa i około 30 dodatkowych miejsc parkingowych. Na działce miejsca parkingowe - objazd dookoła hali. Z tyłu hali stoją wiaty które po usunięciu powiększą miejsca parkingowe - można je wykorzystać do zabezpieczenia rampy przed deszczem.

Obiekt mieści się przy drodze nr 901 kierunek Poznań - szybki wyjazd we wszystkich kierunkach województwa sląskiego. Hala oraz pozostałe pomieszczenia mogą być przeznaczone pod powierzchnie przemysłowe, magazynowe, hurtownie itp.
Hala wolna do wynajmu od zaraz.

PRODUKCJA-MAGAZYN-MOC PRĄDU 1MW-WOLNA OD ZARAZ

::KONTAKT DO AGENTA
Agata Piwowarska-Jesionka
533311149
agata@demehlem.nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka de Mehlem (licencja nr: 19796)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Agata Piwowarska-Jesionka

tel: 533311149 (0 - 0)
E-mail: agata@demehlem.nieruchomosci.pl Gadu: 0
Skype: 0


de Mehlem Nieruchomości
www: http://de-mehlem-nieruchomosci.notka24.pl/

Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka

Wyrażam zgodę na kontakt pośredników

Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.3294s 0.99MB